Apie mus

   Visi žinome kiek įvairiausios elektroninės įrangos yra šiuolaikiniame transporte. Be jos neapseina beveik nė vienas automobilio mazgas. Elektronika automobilyje palengvina vairavimą, bei daro jį malonesniu ir saugesniu, deja, ši sudėtinga įranga genda ir vairuotojams sukelia įvairių problemų.

   Įgyta 20-ties metų sėkminga darbo patirtis, padėjo pamatus įkurtai UAB „Landsis" įmonei, kuri savo veiklą pradėjo 2011 metais. Mes kvalifikuotai atliekame pilną visų šiuolaikinių automobilių elektrinių-elektroninių mazgų ir sistemų kompiuterinę diagnostiką, nustatome bei šaliname automobilio elektrinės, kompiuterinės bei elektromechaninės įrangos gedimus. Montuojame naujas, prižiūrime ir remontuojame jau instaliuotas automobilių apsaugos sistemas. Konsultuojame ir parenkame jas. Automobilyje galime įrengti įvairiausią užsakovo pageidaujamą elektroninę, elektrinę ir elektromechaninę komforto įrangą.

   Kita mūsų veiklos sritis – automobilio salono apdailos remontas, atnaujinimas ir restauravimas. Sėdynių odinių ir gobeleno apmušalų siuvimas ir petraukimas. Oda aptrauktų autosalono detalių restauravimas, remontas. Sulaužytų ar kitaip sugadintų autosalono detalių remontas.

   Kartu su minėtomis paslaugomis parduodame automobilių apsaugos sistemas, įvairias eksploatacines medžiagas, automobilių garso, vaizdo, komforto įrangą.